Hotel Solar SPA ****

Hotel Solar w Szczawnicy jest nowoczesnym, komfortowym obiektem, oferującym swoim gościom czterogwiazdkowe standardy. Dysponujemy pokojami, które dzięki wyposażeniu i estetycznemu wystrojowi pozwolą na wspaniały relaks.  Posiadamy miejsca noclegowe w pokojach jednoosobowych, dwuosobowych, pokojach typu studio oraz klimatyzowanych pokojach lux i apartamentach.
Zapewniamy nie tylko możliwość wspaniałego odprężenia w rodzinnym gronie, skorzystania z atrakcji hotelowych typu basen , jacuzzi, sauna, zabiegi kosmetyczne ale również  profesjonalne leczenie z zakresu schorzeń narządu ruchu, kręgosłupa oraz bólu głowy .
Hotel Solar położony jest w samym sercu Szczawnicy-Zdroju pośród zieleni parku uzdrowiskowego. Sprzyja to zarówno aktywnemu, jak i spokojnemu wypoczynkowi. Ukoronowaniem wspaniałego czasu spędzonego w Hotelu mogą być spacery w Pieniny oraz zwiedzanie atrakcyjnych miejsc położonych niedaleko Szczawnicy.
Niewielka odległość -200 m,  jaka dzieli nasz hotel od centrum Szczawnicy i wyciągu krzesełkowego na Palenicę (4700m tras narciarskich), oraz Czorsztyn SKI /20 km/ zapewnia wiele atrakcji zarówno latem jak i zimą.
W kompleksie hotelowym znajduje się park wodny z licznymi atrakcjami.
Zdrojowa 4
Szczawnica 34-460 małopolskie PL
Dojazd

Dodaj swoją opinię.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *